Lütfen giriş yapın.
Üye değilseniz sitemizden tam anlamıyla yararlanmak için kayıt ol kısmından üye olunuz.
Üye olduktan sonra e-mail hesabınıza gelen
aktivasyon kodunu tıklamanız yeterlidir.
Dişi kuş yuvada yatıyor fakat yumurtlamıyor.? 11210

Join the forum, it's quick and easy

Lütfen giriş yapın.
Üye değilseniz sitemizden tam anlamıyla yararlanmak için kayıt ol kısmından üye olunuz.
Üye olduktan sonra e-mail hesabınıza gelen
aktivasyon kodunu tıklamanız yeterlidir.
Dişi kuş yuvada yatıyor fakat yumurtlamıyor.? 11210

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01 1970
Mesaj Sayınız : 16

+2
mustafa güney
gurbuzt
6 posters

Dişi kuş yuvada yatıyor fakat yumurtlamıyor.?

gurbuzt
    gurbuzt
    ÜYE
    ÜYE

Aktiflik Aktiflik :
    Dişi kuş yuvada yatıyor fakat yumurtlamıyor.? Back_title10 / 99910 / 999Dişi kuş yuvada yatıyor fakat yumurtlamıyor.? Back_catg2

Dişi kuş yuvada yatıyor fakat yumurtlamıyor.? Empty Dişi kuş yuvada yatıyor fakat yumurtlamıyor.?

Mesaj tarafından gurbuzt Çarş. Mart 21 2012, 04:15

Sad Merhaba Kuşları yaklaşık 15 gün önce tek kafese aldım dişi 1-2 gün içinde yuvayı yapmaya başladı ve yatmaya başladı.
    sürekli yuvada yatıyor fakat 10 günü geçti hala yumurta yok erkek yuvanın başında belkiyor.
    Vereceğiniz bilgiler ve yardımlarınız için şimdiden teşekürler.
    mustafa güney
    mustafa güney
    SÜPER MODERATÖR

Aktiflik Aktiflik :
    Dişi kuş yuvada yatıyor fakat yumurtlamıyor.? Back_title310 / 999310 / 999Dişi kuş yuvada yatıyor fakat yumurtlamıyor.? Back_catg2

Dişi kuş yuvada yatıyor fakat yumurtlamıyor.? Empty Geri: Dişi kuş yuvada yatıyor fakat yumurtlamıyor.?

Mesaj tarafından mustafa güney Perş. Mart 22 2012, 09:01

sabret biraz daha duruma göre haber ver
    gurbuzt
    gurbuzt
    ÜYE
    ÜYE

Aktiflik Aktiflik :
    Dişi kuş yuvada yatıyor fakat yumurtlamıyor.? Back_title10 / 99910 / 999Dişi kuş yuvada yatıyor fakat yumurtlamıyor.? Back_catg2

Dişi kuş yuvada yatıyor fakat yumurtlamıyor.? Empty Geri: Dişi kuş yuvada yatıyor fakat yumurtlamıyor.?

Mesaj tarafından gurbuzt Perş. Mart 22 2012, 23:10

Teşekkürler bu sırada özel bir yem yada uygulamam gereken birşeyler varmı?
    ADMİN
    ADMİN
    ADMİN

Aktiflik Aktiflik :
    Dişi kuş yuvada yatıyor fakat yumurtlamıyor.? Back_title800 / 999800 / 999Dişi kuş yuvada yatıyor fakat yumurtlamıyor.? Back_catg2

Mesaj tarafından ADMİN Cuma Mart 23 2012, 22:28

gurbuzt demiş ki: Sad Merhaba Kuşları yaklaşık 15 gün önce tek kafese aldım dişi 1-2 gün içinde yuvayı yapmaya başladı ve yatmaya başladı.
    sürekli yuvada yatıyor fakat 10 günü geçti hala yumurta yok erkek yuvanın başında belkiyor.
    Vereceğiniz bilgiler ve yardımlarınız için şimdiden teşekürler.

Merhaba gurbuzt formu biraz incele bence faydasını görürsün bu arada hangi kuş türünden var sende cinsleri ne onuda belirtirsen yardım edilmesi daha kolay olur
    gurbuzt
    gurbuzt
    ÜYE
    ÜYE

Aktiflik Aktiflik :

Mesaj tarafından gurbuzt Ptsi Mart 26 2012, 15:20

İlginiz için teşekürler.
    Erkek sıra kuşu Dişi tepeli fakat cinslerinin tam olarak ne olduğunu bilmiyorum sıra kuşu olduğunuda çevremdeki kişiler söyledi.
    Ben kanarya bakma işine yeni gönül verenlerdenim önümüzdeki yıla iyi bir cins kuş edinip bakmak istiyorum.
    Dişi kuşunda kafası kel iki tepeli kuşu yavrusu olduğunu söylediler. Siteyi incelemeye çalışıyorum dediğim gibi fazla bigim olmadığından yanlış birşey yapmaktanda çekiniyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
    ETHEM KOÇ
    ETHEM KOÇ
    KANARYA DOKTORU

Aktiflik Aktiflik :
    Dişi kuş yuvada yatıyor fakat yumurtlamıyor.? Back_title600 / 999600 / 999Dişi kuş yuvada yatıyor fakat yumurtlamıyor.? Back_catg2

Mesaj tarafından ETHEM KOÇ Salı Mart 27 2012, 21:10

dişi kız dişimi acaba ve sabır önemli tabiki birazdaha beklemekte fayda var tabiki mama veriyormusunuz vermeninizide tavsiye edrim ...
    gurbuzt
    gurbuzt
    ÜYE
    ÜYE

Aktiflik Aktiflik :

Mesaj tarafından gurbuzt Çarş. Mart 28 2012, 15:38

Merhaba hazır mama veriyorum birde sularına B vitamini koyuyorum
    SERDAR KÖSE
    SERDAR KÖSE
    ÜYE SORUMLUSU

Aktiflik Aktiflik :
    Dişi kuş yuvada yatıyor fakat yumurtlamıyor.? Back_title340 / 999340 / 999Dişi kuş yuvada yatıyor fakat yumurtlamıyor.? Back_catg2

Mesaj tarafından SERDAR KÖSE Cuma Mart 30 2012, 13:33

gurbuzt demiş ki:Merhaba hazır mama veriyorum birde sularına B vitamini koyuyorum

kaç gün olmuş hala yavru almadın mı
    gurbuzt
    gurbuzt
    ÜYE
    ÜYE

Aktiflik Aktiflik :

Mesaj tarafından gurbuzt Çarş. Nis. 04 2012, 09:30

hayı alamadım sanırım dişide sorun var.
    Erkek hep başında bekliyor nerdeyse yem yemeye bile salmıyor.
    kuşları aldığım yer geçensene yavruladığını fakat yavruların öldüğünü söyledi eğer doğru söylüyorsa tabiki.
    tolga varan
    tolga varan
    ÜYE
    ÜYE

Aktiflik Aktiflik :
    Dişi kuş yuvada yatıyor fakat yumurtlamıyor.? Back_title249 / 999249 / 999Dişi kuş yuvada yatıyor fakat yumurtlamıyor.? Back_catg2

Mesaj tarafından tolga varan Çarş. Nis. 04 2012, 21:33

gurbuzt demiş ki:hayı alamadım sanırım dişide sorun var.
    Erkek hep başında bekliyor nerdeyse yem yemeye bile salmıyor.
    kuşları aldığım yer geçensene yavruladığını fakat yavruların öldüğünü söyledi eğer doğru söylüyorsa tabiki.

olabilir dediğin gibi sen en iyisi başka bir dişi bul kafan rahat olsun boşuna hiç uğraşma yavru alacam diye senin için daha iyi olur

Forum Saati Çarş. Mayıs 08 2024, 20:47